Praca Wustermark

inne

Praca Słubice, Wustermark Słubice

Szukamy właśnie Ciebie!

Szukamy od zaraz dla naszego klienta w Wustermark (20 min od Spandau) pracowników magazynowych na umowę sezonową.

Nasza oferta:
- rozmaite interesujące zadania w czystym i przyjaznym środowisku
-ponadprzeciętne wynagrodzenie zgodne z układem pracy BAP
- wynagrodzenie 10,10 € na godzinę
-soboty i nocki dodatkowo płatne

Wnoszą Państwo:
- dostępność, punktualność i motywacje.
- odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w grupie

Państwa zadania:
- sortowanie i pakowanie artykułów spożywczych
- kontrola artykułów zgodnie z wytycznymi oraz komisjonowanie opakowań
- ostrożne obchodzenie się z produktami i innymi dobrami produkcyjnymi

Czy są Państwo gotowi na nowe wyzwania zawodowe ?

My, firma Your Personal, jesteśmy dynamicznym przedsiębiorcą, który wyróżnia się na rynku dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży Event, gastronomi oraz logistyce.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą.

Mogą Państwo skontaktować się z nami mailowo: teampolska@your-personal.berlin
W tytule prosimy wpisać: Praca Wustermark

Cieszymy się, że będziemy razem współpracować !

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 423

nr ogłoszenia: 22634